Jste v zóně
bezpečného nákupu

Záruka
originálního produktu

Časově omezená nabídka s 25% slevou! Platí jen do půlnoci. Vyprší za:

Zbavte se akné s Derminax. Účinně, jednou provždy

Derminax je výživový doplněk, který účinně eliminuje příčiny akné a jiných pleťových nedokonalostí, jiné krémy, gely a přípravky vám pomohou zbavit se jen viditelných nedokonalostí bez hloubkového účinku. Výsledky uvidíte po 2-4 týdnech pomoci Derminax – zlepší se stav vaší pleti, budete sebevědomí a nebudete se za svou pleť stydět. To vše jen za 15 Kč na den.

Doručení zdarma! Objednejte si BreastFast už dnes a získejte bezplatné doručení za 0 Kč
 • Startovací balíček

  1 měsíc užívání (2 kapsuly denně)

  1 opakowanie Derminax

  Chcete zjistit, jak Derminax funguje? Po dvou týdnech uvidíte první výsledky, a po třech týdnech si koupíte víc balení, abyste mohli pokračovat v užívání.

  949 Kč 712 Kč za 1 miesiąc kuracji
  + 0 Kč za doručení zdarma!


Každé balení vám zaručí
 • Bezpečnost

  Derminax je produkt vyrobený z přírodních přísad, díky čemu nemá žádné vedlejší účinky, co potvrdilo i důkladné testování. Můžete je užívat s jinými výživovými doplňky nebo antikoncepčními tabletkami.

 • Důvěryhodnost

  Ochrana vašeho soukromí je jednou z našich priorit - osobní údaje našich zákazníků nikde nesdílíme ani neprodáváme.

 • Diskrétnost

  Objednané produkty budou zabaleny v diskrétní, kartonové krabici a doručené kurýrem na adresu, kterou jste uvedli při vyplňování objednacího formuláře. Po zadání objednávky vás bude kurýrská společnost informovat o dni doručení, a tak si můžete být jisti, že vaši objednávku obdržíte.

 • Telefonická objednávka

  Jestli z nějakého důvodu nemůžete dokončit objednávku přes on-line formulář, zavolejte nám v pracovních dnech na +421 41 562 50 75 ( 8.00 – 16.00 h) a zadejte nám požadované informace. Objednané produkty budou odeslané do 24 hodin.

1 Vyplňte formulář

 • Můžete mi doručit zásilku i do zahraničí?

2 Vyberte si způsob platby

 • Platba v hotovosti na dobírku - 20 Kč 0 Kč

  Objednané produkty Vám budou zaslány ihned po objednání. Sumu za objednávku zaplatíte přímo kurýrovi, který Vám objednávku doručí. Čas doručení jsou 2-3 pracovní dny.

 • Zaplatit přes Paypal - 20 Kč 0 Kč

  Objednávku můžete bezpečně uhradit prostřednictvím PayPal účtu. Vyžaduje se registrace. Všechny údaje o platební kartě jsou chráněné autoritou Paypal. Doba doručení jsou 2-3 pracovní dny.

 • Zaplaťte nyní bankovním převodem - 20 Kč 0 Kč

  Objednávka bude odeslaná hned po přijetí platby na náš účet. Doručená bude zpravidla do 2-3 pracovních dnů.3 Dokončete objednávku

Objednávka: 0 Kč
Doručení: 0 Kč

Celkem: 0 Kč
 • Souhlasím, aby byly moje údaje zpracované společností Cron Systems, s.r.o., Alexandra Rudnaya 21, 01001 Žilina, Slovensko na reklamní a obchodní účely. Souhlasím, aby byly moje údaje zpracované jinými společnostmi v evropském hospodářském prostoru. povinné pole Chráníme vaše soukromí

To low resolution

Please use a device with a higher resolution.

Thank You!